Logo do druku

Kraina odpoczynku, gdzie czas zwalnia bieg...

Imprezy dla firm - integracje, szkolenia

Usytuowanie w centrum Warmii i Mazur i dogodny dojazd trasą krajową E7 oraz S16 (bezpośrednie położenie) sprawia, że zachęcamy firmy do organizacji szkoleń, imprez integracyjnych, pikników firmowych i spotkań przy ognisku. Naszym atutem jest to, iż posiadamy rozległe tereny zielone, świetnie nadające się do organizacji dużych imprez plenerowych, realizacji programów teambuildingowych, gier i zabaw w terenie.

Nasze doświadczenie, fantastyczne położenie w otoczeniu przepięknej przyrody, tuż nad jeziorem, oraz wysoki standard oferowanych usług daje nam możliwość organizacji imprez outdoorowych wymagających dowolnej aranżacji w oparciu o różnorodne scenariusze.

  • Quady, paintball, dyscypliny teambuildingowe mogą być realizowane na naszym terenie oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Rezydencji.
  • Pobliskie jezioro Giłwa umożliwia rozgrywanie konkurencji integracyjnych na wodzie oraz do relaksujących wycieczek łódką czy kajakiem.
  • Bliskość lasu stwarza warunki do organizacji różnego rodzaju gier terenowych.
  • Rezydencja Warmińska udostępnia bezpłatnie: kort tenisowy, boisko do siatkówki i petanque, stół do ping ponga, rowery, łódki wiosłowe, kajaki, basen odkryty,  miejsce na ognisko i grilla, 2 place zabaw.
Zapraszamy firmy, szukające miejsca na imprezę integracyjną dla swoich pracowników!
  • Zaproponujemy nie tylko komfortowe warunki noclegu i wyżywienie, ale także niezliczone atrakcje, dzięki współpracy z renomowanymi firmami z branży eventowej.
Zapraszamy także  firmy eventowe, poszukujące lokalizacji na imprezy dla swoich klientów!
  • Zaproponujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz z zaciekawieniem wysłuchamy Państwa propozycji ! W zakresie realizacji scenariusza imprezy, agencjom eventowym pozostawiamy całkowitą swobodę działania.
Obecnie jesteśmy na końcowym etapie budowy nowoczesnego Centrum Szkoleniowo - Wypoczynkowego. Do Państwa dyspozycji oddamy wkrótce stylowe sale konferencyjne i bankietowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Państwu zorganizować spotkanie firmowe wymagające dowolnej oprawy i aranżacji, a po części oficjalnej spotkania, będą mogli Państwo zrelaksować się w naszym centrum Sportowo-Rekreacyjnym, na torach do bowlingu lub przenieść spotkanie na mniej oficjalny grunt w naszym klimatycznym hotelowym barze.