Tanie noclegi

wtorek, 10 marca, 2015
Author : admin

102Jak szukać tanich noclegów? Pewnie jest to pytanie, które wiele osób zadaje sobie zanim wyruszy na urlop. Nic dziwnego – pobyt w drogim hotelu może znacznie uszczuplić skromny wakacyjny budżet. Jeśli zależy nam na oszczędnym spędzeniu wakacji warto rozejrzeć się za tanimi noclegami już wcześniej. Jak łatwo się domyślić noclegi w górach są oczywiście najdroższe w sezonie wakacyjnym w lipcu i sierpniu.

Jest to częściowo związane z pogodą, a trochę z tym, że wszystkie rodziny, które mają dzieci w wieku szkolnym, tylko wtedy mogą sobie pozwolić na spędzenie wspólnie wakacji.
Jednak nie warto się martwić drogimi noclegami, bo jeśli poszukamy ich wystarczająco wcześnie, na pewno mamy szansę znaleźć coś tańszego. Często naszym sprzymierzeńcem jest czas – jeśli zarezerwujemy pokój w pensjonacie z dużym wyprzedzeniem, możemy liczyć na zniżkę. Osoby zajmujące się wynajmowaniem pokojów wiedzą, że nie zawsze udaje im się wynająć wszystkie kwatery, dlatego często zachęcają turystów, aby rezerwowali miejsca wcześniej, w zamian oferując im za to dużą zniżkę.